Stiri
*rapid Bucuresti - FC National __0 - 1__(etapa a 18-a, 28 Martie 2004)

Am reusit sa invingem rapidul printr-un gol norocos. Este al doilea gol marcat de Gigel Coman in ultimele minute ale meciului in Giulesti dupa golul egalizator din meciul de acum doua sezoane care s-a terminat atunci 2-2.

*FC National - FC Brasov__1 - 0 __(etapa a 17-a)

Cu multa sansa Nationalul a reusit sa invinga Brasovul printr-un gol marcat in ultimul minut de prelungiri a lpartidei. Jocul echipei nu a fost unul foarte bun insa pe final am reusit cu multa sansa sa obtinem victoria.

Farul Constanta - FC National __1 - 2__(etapa a 16-a)

Iarasi grupul FANS a organizat deplasare. Se pare ca de acum inainte toate deplasarile se vor organiza la fel cum a fost si cea la Constanta.

*Universitatea Craiova - FC National 1 - 0

Grupul FANS a organizat deplasare in Craiova. Nu am fost insotiti de 'los platanos' asa ca a fost o deplasare reusita in ciuda faptului ca Nationalul a pierdut.

*FC National - FCM Bacau___2 - 1

Iarasi grupul FANS a stat la peluza dupa multe opozitii ale unor bosorogi care ar trebui sa-si vada de treaba. Se pare insa ca lucrurile incep sa mearga fiind deja al doilea meci consecutiv la care stam separat in peluza. In tribuna nu a mai fost prezenta si fanfara.

Otelul - FC National___1 - 1

La Galati au fost prezenti 4 membrii ai grupului FANS pe cont propriu..

*FC National - Gloria Bistrita___2 - 0

Grupul nostru FANS a reusit sa se separe de fanfara si de falsii suporteri ai Nationalului prin a sta la peluza nord. Speram ca si la urmatoarele meciuri de acasa sa stam separat.

*FC National - steaua ___0 - 1

FC National a pierdut astazi (1 Noiembrie 2003) pe teren propriu in fata stelei din cauza unei greseli de arbitraj care a facut ca 'marea' echipa steaua sa beneficieze de un penalty oferit de arbitrul Tudor pentru echipa care urmeaza sa intalneasca pe Liverpool in turul 2 al Cupei UEFA.

Dealtfel ar fi fost inadmisibil ca steaua sa plece din Cotroceni fara toate punctele puse in joc... ar fi insemnat tulburarea moralului acestei 'glorioase' echipe tocmai inaintea meciului foarte important (pentru intregul fotbal romanesc) din Cupa UEFA. De fapt mai marii acestui fotbal romanesc au avut grija ca steaua sa invinga si le-au facut cadou acestora un penalty in ultimul minut de joc pentru binele nostru, al tuturor suporterilor de fotbal...

Imi doresc din tot sufletul ca steaua sa treaca de Liverpool cu onoare chiar daca astazi au invins rusinos pe FC National.

In curand acest site va deveni mai mare si mai indetaliat... deocamdata majoritatea paginilor de pe acest site sunt in constructie ... vor fi poze cat de curand.